درباره ما


شرکت تجارت الکترونیک جهان سیستم ایرانیان به شماره ثبت 36148 و شماره ملی 10103662086 در سال 1387 همگام با بسترسازی و توسعه روز افزون شبکه پرسرعت اینترنت در ایران و اقبال جامعه ایرانی به فضای مجازی با برند تجاری "پادیناسیستم" آغاز به فعالیت رسمی نمود. این مجموعه پیش از این در بهار سال 1386 با رونمایی رسمی از نخستین طرح تجاری خود با نام "تجارت الکترونیک پادینا" نخستین گام را برای گسترش و توسعه تجارت آنلاین و صنایع مرتبط برداشته وبه همین نام در میان فروشندگان،صاحبان صنایع وکارآفرینان ایرانی شناخته میشد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و مشاورین توانمند ایرانی در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و با به اختیار گرفتن فناوری های نوین ارتباطی و پیشرفته ترین تکنولوژی های برنامه نویسی سعی در طراحی، ساخت و گسترش نرم افزارها و پرتال های تحت وب با هدف توسعه و پیشبرد تجارت الکترونیک و رونق کسب و کار بخش های مختلف جامعه در کشور عزیزمان ایران نمود.


مجموعه پادیناسیستم با بکارگیری کارشناسانی مجرب و متخصص و بهرمندی همیشگی از مشاورانی کاردان و نام آشنا در طول فعالیت رسمی خود اقدام به طراحی و پیاده سازی پروژه های متعدد و موفقی نموده است. در کنار سرمایه های انسانی ارزشمند این مجموعه، دقت و حساسیت در استفاده از تازه ترین تکنولوژی های اطلاعاتی و پیشرفته ترین متدهای برنامه نویسی را می توان از عوامل مهم تأثیرگذار در اجرای موفقیت آمیز تمامی پروژه های این شرکت با بالاترین سطح کیفی ممکن دانست.


"سیمو" به عنوان تازه ترین هدف و چهارمین طرح تجاری بزرگ و موفق این شرکت پس از شاپلاگر، پادینا و Vip-Pack، در تاریخ 01/08/1392 با اخذ قرارداد رسمی با شرکت پست ج.ا.ا به عنوان نخستین سیستم واسطه پستی (C.O.D) در استان آذربایجان شرقی آغاز به فعالیت نمود.سیمو یک سیستم واسطه خرید پستی متشکل از چهار رکن اصلی فروشنده، خریدار، سرویس حمل و نقل پستی و بستر جامع نرم افزاریست.


سیمو با طراحی پنل جامع سه منظوره تحویل کالا به خریدار و تحت اختیار قرار دادن سیستم توزیع و پخش شرکت پست ج.ا.ا و با بهره گیری از درگاه پرداخت آنلاین بانکی توانسته پلی مستحکم میان فروشندگان و شرکت پست و بستری امن برای توسعه تجارت مشتریان خود در پهنه گسترده کشور عزیزمان ایران فراهم آورد.شعار اصلی ما همواره ایجاد بالاترین میزان ارزش افزوده برای مشتریان‎مان است. ما با سنجش دقیق و مداوم نیازهای درون و برون سازمانی مشتریان خود و رعایت بالاترین استانداردهای جهانی در طراحی و اجرای پروژه ها و بهره گیری از تجارب گذشته و نگاهی رو به آینده در بازار تجارت الکترونیک ایران و با مکانیزه سازی تمام ابعاد فرایندهای کسب و کار آنلاین، می کوشیم کسب و کار مشتریان‌مان را به عنوان شرکای تجاری خود تسهیل، توسعه و رونق بخشیم.بی شک سیمو با بهره جستن از پیشرفته ترین تکنولوژی برنامه نویسی .NET 4.5 و MVC 4 و سرلوحه قرار دادن توسعه پایدار، رشد مداوم و بهبود مستمر، پروژه ای ایستا نبوده و با رونمایی از خدمات و امکاناتی تازه، ابزارهایی کارامد برای درنوردیدن حیطه هایی نو در فضای تجارت الکترونیک ایران در اختیار فعالین این عرصه خواهد نهاد. سیمو نسخه نهایی ندارد چرا که اساساً انتهایی در این راه نیست.
در سیمو هیچ محدودیتی نیست!